Fitness Group Created with Sketch.

Pielęgnacja stóp i dłoni

Nie wiesz
jaki zabieg wybrać?

Skontaktuj się z naszym specjalistą.

Kontakt

Manicure Deluxe

Pozwól najlepszym terapeutom w Sheraton Sopot Spa zadbać o swoje dłonie, gdyż każde wymagają innej pielęgnacji. Podczas manicure Twoje paznokcie zostaną odpowiednio wymodelowane pod kątem kształtu i długości. Skórki zostaną perfekcyjnie wycięte, aby nadać dłoniom schludny wygląd. Przed nałożeniem lakieru zrelaksujesz się podczas masażu dłoni, a w ramach dodatkowej pielęgnacji terapeuta położy na Twoje dłonie odżywczą maskę.

75 minut 160 PLN

Zapytaj o dostępność

Manicure żelowy OPI

Jest delikatnym żelem, przepuszczającym powietrze, niewiążącym się mocno z paznokciem, dzięki czemu nie niszczy płytki. Lakier nakładany jest na naturalną płytkę paznokcia, który następnie jest utwardzany pod lampą UV, dzięki czemu staje się odporniejszy na zadrapania i odpryski.

Usuwanie lakieru żelowego (dodatkowe 25 min.) – 25 PLN

85 minut 140 PLN

Zapytaj o dostępność

Manicure francuski

Manicure francuski to klasyczne zdobienie, które plasuje się wśród najczęściej wybieranych przez kobiety. Poczuj się elegancka i naturalna zarazem. Pozwól najlepszym terapeutom w Sheraton Sopot Spa zadbać o swoje dłonie, gdyż każde wymagają innej pielęgnacji. Podczas manicure Twoje paznokcie zostaną odpowiednio wymodelowane pod kątem kształtu i długości. Skórki zostaną perfekcyjnie wycięte, aby nadać dłoniom schludny wygląd. Przed nałożeniem lakieru zrelaksujesz się podczas masażu dłoni.

70 minut 110 PLN

Zapytaj o dostępność

Manicure klasyczny

Pozwól najlepszym terapeutom w Sheraton Sopot Spa zadbać o swoje dłonie, gdyż każde wymagają innej pielęgnacji. Podczas manicure Twoje paznokcie zostaną odpowiednio wymodelowane pod kątem kształtu i długości. Skórki zostaną perfekcyjnie wycięte, aby nadać dłoniom schludny wygląd. Przed nałożeniem lakieru zrelaksujesz się podczas peelingu oraz masażu dłoni.

60 minut 90 PLN

Zapytaj o dostępność

Mini Manicure

To idealne rozwiązanie dla Ciebie jeśli masz niewiele czasu, a chciałabyś zadbać o swoje paznokcie i nadać im nowy blask. Nasza terapeutka opracuje paznokcie, wykona masaż dłoni wraz z peelingiem oraz na koniec nałoży lakier.

30 minut 50 PLN

Zapytaj o dostępność

Pedicure Deluxe

Podaruj swoim stopom odrobinę relaksu i pielęgnacji. Podczas pedicure skóra na Twoich stopach zostanie wygładzona, a paznokcie odżywione. Twoje stopy podczas delikatnej kąpieli i peelingu staną się miękkie, a zrogowaciały naskórek zostanie usunięty. W ramach dodatkowej pielęgnacji proponujemy kojącą maskę na stopy.

75 minut 210 PLN

Zapytaj o dostępność

Pedicure żelowy OPI

Gel Color O.P.I przeznaczony jest dla klientek z naturalną płytką paznokci, które chcą, aby lakier utrzymywał się na ich paznokciach przez bardzo długi czas i miał perfekcyjny połysk bez zarysowań. Podczas pedicure skóra na Twoich stopach zostanie wygładzona, a paznokcie odżywione. Twoje stopy podczas delikatnej kąpieli i peelingu staną się miękkie, a zrogowaciały naskórek zostanie usunięty.

Usuwanie lakieru żelowego (dodatkowe 25 min.) – 25 PLN

85 minut 200 PLN

Zapytaj o dostępność

Pedicure francuski

Pedicure francuski to klasyczne zdobienie, które plasuje się wśród najczęściej wybieranych przez kobiety. Poczuj się elegancka i naturalna zarazem. Podaruj swoim stopom odrobinę relaksu i pielęgnacji. Podczas pedicure skóra na Twoich stopach zostanie wygładzona, a paznokcie odżywione. Twoje stopy podczas delikatnej kąpieli i peelingu staną się miękkie, a zrogowaciały naskórek zostanie usunięty.

85 minut 170 PLN

Zapytaj o dostępność

Pedicure klasyczny

Podaruj swoim stopom odrobinę relaksu i pielęgnacji. Podczas pedicure skóra na Twoich stopach zostanie wygładzona, a paznokcie odżywione. Twoje stopy podczas delikatnej kąpieli i peelingu staną się miękkie, a zrogowaciały naskórek zostanie usunięty. Terapeuta opracuje skórki wokół paznokci, paznokcie, nada mi odpowiedni kształt oraz pokryje dowolnie wybranym kolorem.

70 minut 150 PLN

Zapytaj o dostępność

Nie wiesz
jaki zabieg wybrać?

Skontaktuj się z naszym specjalistą.

Kontakt

Zamów voucher

PLN

Płatność

Prosimy o dokonanie przelewu na wskazany rachunek bankowy w ciągu 24 godzin od dokonania zakupu. Voucher zostanie wysłany na wskazany adres w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty.

Numer rachunku bankowego: PKO Bank Polski 51 1020 1853 0000 9802 0112 3850

Twoja wiadomośc został wysłana

Nie udało się wysłać wiadomości

×

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Zapisano do newslettera

Nie udało się zapisać do newslettera

×

Wiemy, że lubisz być pierwszy.

Zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się o najnowszych ofertach.

Zapisano do newslettera

Nie udało się zapisać do newslettera

×