Fitness Group Created with Sketch.

Pakiety SPA

Podróże SPA

Podróż pełna zmysłowych doświadczeń, relaksu i odnowy. Wybierz się z nami w wykwintny świat piękna i ukojenia. Każda z podróży zapewni Ci niezapomnianych wrażeń. Wyjątkowe zabiegi, ceremonie i rytuały na każdym etapie podróży SPA zadbają o regenerację Twojego ciała, przyniosą chwile wytchnienia i relaksu. Energetyzująca, orzeźwiająca, odnawiająca, zachwycająca lub rozgrzewająca Podróż Spa to prawdziwe wakacje Spa pełne magicznych chwil.

Zobacz

Day SPA

Dzień pełen zmysłowych wrażeń i zabiegów, pobyt w strefie Spa Experience i wyborny lunch w Restauracji hotelu Sheraton to idealny sposób na wspaniały relaks i wypoczynek. Wybierz swój Day Spa i ciesz się chwilą oddechu z dala od codzienności. To Twój Day Spa!

Zobacz

Pakiety Hotelowe

Wypoczynek z daleka od codzienności, u brzegu Bałtyku, w sercu Sopotu. Relaks pełen zmysłowych doświadczeń dla duszy i ciała. Niezapomniane doświadczenie Spa i kulinarna nadmorska przygoda. Pakiety hotelowe Spa to pełen atrakcji pobyt w hotelu Sheraton w Sopocie. Wyjątkowe zabiegi i masaże, wstęp do strefy Spa Experience, śniadaniowy bufet pełen wybornych pyszności i zachwycający regionalnymi specjałami lunch lub kolacja w Restauracji Cafe Polskie Smaki to gwarancja magicznych, wyjątkowych chwil dla Ciebie i Twoich bliskich.

Zobacz

Pakiety weselne

Na dobry start idealny odżywczy zabieg, który zadba o Wasze piękno i dobre samopoczucie w ten wyjątkowy dzień! A już w ostatniej chwili warto pomyśleć o szczegółach - piękno dłoni i stóp i zadbane brwi z pewnością sprawią, że Młoda Para zachwyci wszystkich swoim promiennym szczęściem.

Zobacz

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Zapisano do newslettera

Nie udało się zapisać do newslettera

×

Wiemy, że lubisz być pierwszy.

Zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się o najnowszych ofertach.

Zapisano do newslettera

Nie udało się zapisać do newslettera

×