Fitness Group Created with Sketch.
SHERATON

SPA

Bezpieczna przystań, pełna relaksu i zmysłowych doświadczeń

Aktualności

Zapoznaj się z najnowszymi ofertami specjalnymi oraz wydarzeniami w naszym Spa i ciesz się atrakcjami, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

SPA

Sheraton Sopot Spa to bezpieczna przystań, pełna relaksu i zmysłowych doświadczeń. Można tu zażyć kąpieli w wodach zawierających sopocką solankę i skorzystać z szeregu zabiegów i kuracji mających na celu ukojenie ciała, odprężenie umysłu i poprawienie nastroju.

Sheraton Sopot Spa nieodzownie łączy się z morzem, u brzegu którego zaprasza na rytuały bazujące na solance czerpanej ze źródła św. Wojciecha. Morska bryza, masaże na plaży i oferta aktywności sportowych na sopockiej plaży pozwolą w pełni cieszyć się relaksem nad Bałtykiem.

Lista
Zabiegów

Zobacz

SPA Experience

Spa Experience w Sheraton Sopot Spa powstało w inspiracji starożytną rzymską tradycją Term. Tutaj, w świecie basenów i saun można cieszyć się wspaniałym relaksem w samotności lub w towarzystwie bliskich.

Group Created with Sketch.

Idea

Ideą Sheraton Sopot Spa jest holistyczne podejście do życia i zdrowia. Pomagamy naszym Gościom odzyskać równowagę ciała, ducha i umysłu oraz chcemy im uświadomić jak ważne są odpoczynek i regeneracja.

Zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało gwarantują odnowę biologiczną, a masaże – relaks całego ciała.
Rozszerzeniem podstawowej oferty są zabiegi z zakresu kosmetyki profesjonalnej, czyli zaawansowany poziom pielęgnacji z pogranicza medycyny estetycznej.

Rozwinęliśmy dział rehabilitacji i fizjoterapii w postaci indywidualnych konsultacji, masaży i ćwiczeń. Miłośnikom sportu proponujemy siłownię wraz z Personalnymi Trenerami oraz zajęcia grupowe fitness.

Idealnym dopełnieniem wizyty w Spa jest Strefa Spa Experience, która obejmuje basen, basen do hydroterapii z sopockimi wodami mineralnymi, saunę na podczerwień (Infrared) saunę fińską, aromatyczną łaźnię parową, saunę solankową, prysznice wrażeń, groty deszczowe oraz Tepidarium.

Pakiety
SPA

Zobacz

Od nas
dla Ciebie

ZOBACZ

"Relaxation heaven!"

Emmely

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Zapisano do newslettera

Nie udało się zapisać do newslettera

×

Wiemy, że lubisz być pierwszy.

Zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się o najnowszych ofertach.

Zapisano do newslettera

Nie udało się zapisać do newslettera

×