Fitness Group Created with Sketch.

Informacje o SPA

Najczęściej zadawane pytania:

•  CZY MOGĘ ZWIEDZIĆ SPA?

Mając na względzie prywatność naszych Gości, niestety nie możemy oprowadzać nikogo po Spa w czasie, gdy trwają zajęcia ruchowe lub wykonywane są usługi pielęgnacyjne. Każda z grup zostanie oprowadzona po Spa przez pracowników recepcji od razu kiedy będzie to możliwe.

•  JAK UMÓWIĆ SIĘ NA ZABIEG W SPA?

Goście mogą umawiać się na wizytę w Spa telefonując lub odwiedzając Recepcję Spa, gdzie obsługa z przyjemnością pomoże wybrać stosowną ofertę. Prosimy o kontaktowanie się ze Spa pod numerem telefonu: +48 (58) 767 1900. W przypadku rezerwacji grupowej w Spa konieczna jest przedpłata w wysokości 100% wartości usług lub gwarancja płatności kartą kredytową.

•  CZY MOŻNA KORZYSTAĆ Z ZABIEGÓW W PRZYPADKU PROBLEMÓW ZDROWOTNYCH?

Przed zarezerwowaniem terminu, należy poinformować recepcjonistę o wszelkich dolegliwościach, przebytej niedawno operacji, ciąży lub trwającym leczeniu medycznym. Najczęstsze przeciwwskazania:

Ciąża/Wysokie/Niskie Ciśnienie Krwi/Omdlenia lub Zawroty Głowy/Bóle Stawów/Migreny lub Bóle Głowy/Epilepsja/Cukrzyca/Problemy z Sercem/Problemy z Oddychaniem lub Choroby Płuc/Nadczynność Tarczycy/Alergie/Rany lub Owrzodzenia/Grzybica Stóp/Klaustrofobia/Żylaki Kończyn Dolnych/Egzema/Oparzenia/Zadrapania/Rany/Operacja w przeciągu ostatnich 12 miesięcy.

•  JAK MOGĘ ZMIENIĆ LUB ODWOŁAĆ TERMIN ZABIEGU?

Rezerwacje Indywidualne

O odwołaniu lub zmianie terminu rezerwacji należy informować co najmniej 24 godziny przed planowaną wizytą. W razie odwołania rezerwacji później niż 24 godziny przed planowaną wizytą Sheraton Sopot Spa obciąży Gości pełnym kosztem usługi.

Rezerwacje Grupowe

O odwołaniu lub zmianie terminu rezerwacji grupowej należy informować co najmniej 14 dni wcześniej. W razie odwołania rezerwacji grupowej do 7 dni  przed planowaną wizytą, Sheraton Sopot  Spa będzie obciążało Gości 50% opłatą za usługi. W razie odwołania rezerwacji na mniej niż 7 dni przed planowaną wizytą, Sheraton Sopot  Spa będzie obciążało Gości pełnym kosztem usługi.

•  CZY MOGĘ KUPIĆ BONY UPOMINKOWE?

Spa starannie przygotowało całą gamę wyjątkowych bonów upominkowych, które mogą stać się bajecznym prezentem. W ramach bonu upominkowego można wybrać usługę znajdującą się w ofercie Spa bądź przeznaczyć dowolną kwotę, którą osoba obdarowana będzie mogła przeznaczyć na dowolnie wybrane usługi. Bony można nabywać w Recepcji Spa, wypełniając formularz kontaktowy na stronie www.sheratonsopotspa.pl lub dzwoniąc na numer telefonu: +48 (58) 767 1900.

•  KIEDY NALEŻY PRZYBYĆ?

Aby maksymalnie odczuć korzyści i przyjemności związane z wizytą w Spa, zalecamy przybycie ok. 15 minut przed umówionym terminem. Przy pierwszej wizycie w Spa w Sheraton Sopot Hotel poprosimy o wypełnienie ankiety zdrowotnej.

•  CO ROBIĆ, JEŚLI SPÓŹNIĘ SIĘ NA UMÓWIONY TERMIN?

W przypadku spóźnienia się na umówiony termin osoba wykonująca usługę skróci czas trwania zabiegu jeżeli nie będzie możliwe jego czasowe przesunięcie

•  CO NALEŻY UBRAĆ LUB PRZYNIEŚĆ ZE SOBĄ?

Prosimy o nie przynoszenie do Spa biżuterii lub innych przedmiotów wartościowych. Spa nie ponosi odpowiedzialności za biżuterię klientów wniesioną na teren Spa. Gościom korzystającym ze Strefy Spa Experience zapewniamy ręczniki i antypoślizgowe kapcie, a osobom korzystającym z zabiegów pielęgnacyjnych zapewniane są szlafroki, antypoślizgowe kapcie i ręczniki.

Stroje kąpielowe wymagane są podczas korzystania ze Strefy Spa Experience oraz zabiegów hydroterapii. Gości mieszkających w hotelu prosimy o przybycie do Strefy Spa Experience we własnym szlafroku. Na umówiony termin należy przybyć w szlafroku hotelowym, korzystając z korytarza na 1 piętrze.

•  CZY MOGĘ WPŁYWAĆ NA INDYWIDUALNE POCZUCIE KOMFORTU PODCZAS MOJEGO ZABIEGU?

Oczywiście! To jest Twój czas i zależy nam, żebyś w pełni cieszył się każdą chwilą. Jeśli jest Ci za gorąco lub za zimno, muzyka jest za głośna lub chciałbyś zwiększyć lub zmniejszyć intensywność masażu, bezzwłocznie poinformuj o tym osobę wykonującą zabieg.

 

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera

Zapisano do newslettera

Nie udało się zapisać do newslettera

×

Wiemy, że lubisz być pierwszy.

Zapisz się do naszego newslettera, a dowiesz się o najnowszych ofertach.

Zapisano do newslettera

Nie udało się zapisać do newslettera

×