Fitness Group Created with Sketch.

08 / 08 / 17

Czas postawić sobie nowe cele!

Informacje, Oferty specjalne

Całkowicie nowe pakiety Członkostw w Sheraton Fitness

Utrzymanie wakacyjnej formy i sylwetki, utrata zbędnych kilogramów, mocniejsze mięśnie, smukła sylwetka, większa sprawność ruchowa czy przyjemne zmęczenie po całym dniu pracy – niezależnie, co chcesz osiągnąć, Sheraton Fitness zapewni Ci idealne warunki do realizacji Twóich celów.

Sheraton Fitness to miejsce inne niż wszystkie. W pełni wyposażona w zaawansowany sprzęt marki Technogym siłownia, oferuje spokój i ciszę oraz kameralną atmosferę. Profesjonalni trenerzy personalni pomogą Ci rozpocząć lub udoskonalić technikę tak, by każda godzina spędzona na siłowni była efektywna i przybliżała Cię do wyznaczonego celu treningowego. Szeroki wachlarz wysokiej jakości sprzętu Technogym, ręczniki oraz woda są już na miejscu. Brakuje tylko Ciebie. Zadbaj o formę, dobre samopoczucie i zgrabną, silną sylwetkę, a uznanie kolegów i koleżanek otrzymasz w pakiecie. To również idealny sposób na jesienną chandrę.

Pierwsze 20 osób otrzyma podwójne zaproszenie do SPA Experience o wartości 280 PLN. Więcej o SPA Experience znajdziesz TUTAJ.

Ceny za miesięczny pakiet rozpoczynają się już od 170 PLN. Wszystkie szczegóły dotyczące pakietów znajdziesz TUTAJ.  

Skontaktuj się z nami po więcej informacji.

+48 58 767 1900 SPA Recpecja

spa.sopot@sheraton.com

`