Fitness Group Created with Sketch.

30 / 09 / 17

Czas postawić sobie nowe cele!

Informacje, Oferty specjalne

Całkowicie nowe pakiety Członkostw w Sheraton Fitness

Utrzymanie wakacyjnej formy i sylwetki, utrata zbędnych kilogramów, mocniejsze mięśnie, smukła sylwetka, większa sprawność ruchowa czy przyjemne zmęczenie po całym dniu pracy – niezależni e, co chcesz osiągnąć, Sheraton Fitness zapewni Ci idealne warunki do realizacji Twoich celów.
Sheraton Fitness to miejsce inne niż wszystkie. W pełni wyposażona w zaawansowany sprzęt marki Technogym siłownia, oferuje spokój i ciszę oraz kameralną atmosferę. Profesjonalni trenerzy personalni pomogą Ci rozpocząć lub udoskonalić technikę tak, by każda godzina spędzona na siłowni była efektywna i przybliżała Cię do wyznaczonego celu treningowego. Szeroki wachlarz wysokiej jakości sprzętu Technogym, ręczniki oraz woda są już na miejscu. Brakuje tylko Ciebie. Zadbaj o formę, dobre samopoczucie i zgrabną, silną sylwetkę, a uznanie kolegów i koleżanek otrzymasz w pakiecie. To również idealny sposób na jesienną chandrę.
Pierwsze 20 osób otrzyma podwójne zaproszenie do SPA Experience o wartości 280 PLN. Więcej o SPA Experience znajdziesz TUTAJ.
Ceny za miesięczny pakiet rozpoczynają się już od 170 PLN. Wszystkie szczegóły dotyczące pakietów znajdziesz TUTAJ.  
Skontaktuj się z nami po więcej informacji.
+48 58 767 1900 SPA Recpecja
spa.sopot@sheraton.com
`