Fitness Group Created with Sketch.

09 / 05 / 17

Nowa linia kosmetyczna w Sheraton Sopot Spa - Ella Baché

Z Paryża do Sopotu

Mamy przyjemność przedstawić Państwu nową markę Ella Baché, która zrodziła się z kobiecych potrzeb i marzeń.
Profesjonalna marka kosmetyczna Ella Baché powstała w 1936 w Paryżu. Oferuje ona nie tylko wyjątkowe produkty i zabiegi, ale przede wszystkim unikatową filozofię bazującą na pełnym zrozumieniu indywidualnych potrzeb skóry, na każdym etapie jej życia oraz precyzyjnie do nich dobraną pielęgnację.

Nutridermologie – to nauka wymyślona przez Madame Baché badająca wpływ naturalnych składników odżywczych i ich dobroczynny wpływ na zdrowie, blask i piękno naszej skóry. Ta unikalna nauka pielęgnacji skóry zdobyta na podstawie ponad 80 lat badań i doświadczeń oferuje pełną profesjonalną pielęgnację skóry i zalecenia zdrowego stylu życia.

Kosmetyki Ella Baché osiągnęły wysoką pozycję na rynkach kosmetycznych całego świata. Firma oferuje, cieszącą się ogromną popularnością, kompleksową pielęgnację w gabinetach kosmetycznych jak i w domu. Składają się na nią: produkty detaliczne do pielęgnacji twarzy i ciała w kilkunastu liniach pielęgnacyjnych oraz wiele kompleksowych zabiegów pielęgnacyjnych ukierunkowanych na zaspokojenie potrzeb każdego typu skóry i przywrócenie dobrego samopoczucia.

`