Fitness Group Created with Sketch.

01 / 10 / 17

Pomarańczowa Rozkosz

Pomarańczowa Rozkosz

To kolejny, po Malinowej Rozkoszy, owocowy zabieg składający się z peelingu cukrowego na bazie słodkiej pomarańczy, wanilii, cukru trzcinowego i pestek moreli wraz z aromatycznym masażem całego ciała.
Słodki i aromatyczny zabieg na ciało powoduje dokładne wygładzenie i odświeżenie skóry. Specjalnie skomponowany peeling cukrowy dzięki swojej szczególnej recepturze przyczynia się do lepszego wchłaniania substancji odżywczych. Olej kokosowy, pomarańczowy i migdałowy działają wygładzająco i uelastyczniająco. Karoten poprawia koloryt Twojej skóry, a apetyczny i przyjemny zapach dodatkowo powoduje uczucie odprężenia i relaksu. Peeling jest polecany do skóry przesuszonej, o obniżonej elastyczności, wymagającej szczególnej pielęgnacji.
By ten wyjątkowy dzień zapadł na długo w pamięci, w pakiecie otrzymasz również dostęp do strefy Sheraton Spa Experience, gdzie w pełni zrelaksujesz się i ukoisz swoje zmysły i ciało.
Wyjątkowy zabieg został skomponowany specjalnie na jesień tak by pomarańczowo-waniliowe aromaty na nowo rozbudziły zmysły i nadały nowy blask skórze.
Pomarańczowa Rozkosz z całodniowym dostępem do Sheraton Spa Experience to koszt 330 PLN/osoba.
Zapraszamy do kontaktu z naszą Recepcją Spa pod numerem tel. 58 767 1900

Jesień ma zapach pomarańczowej słodyczy z lekką nutą wanilii.

`