Fitness Group Created with Sketch.

19 / 01 / 18

Masaż świecą aromaterapeutyczną

Oferty specjalne

Rozgrzewający rytuał dla Ciebie i Twojego ciała

Wybierz się w wyjątkowo relaksującą podróż podczas rozgrzewającego i odprężającego masażu aromaterapeutyczną świecą. Wyjątkowa nowość w naszej ofercie, stworzona specjalnie by zarówno ciało jak i dusza doznały aromatycznego ukojenia.
Świeca aromaterapeutyczna wykorzystywana w Sheraton Sopot Spa to jeden z wielu unikatowych, naturalnych kosmetyków wytwarzanych lokalnie przez Izabelę Ryską, biotechnolog i pasjonatkę łączenia natury z kosmetykami.
Wyjątkowy rytuał ciepłą świecą łączy w sobie relaksacyjny masaż pleców, barków oraz głowy z  elementami aromaterapii oraz przyjemnym ciepłem rozgrzanego olejku. Świeca podczas topienia zamienia się w olejek do masażu o temperaturze zbliżonej do temperatury ludzkiego ciała. Unikalne składniki w tym macerat z morszczynu pęcherzykowatego występującego m.in. w Bałtyku, masło Shea oraz naturalne olejki eteryczne sprawiają, że skóra staje się bardziej nawilżona, gładka i aksamitna w dotyku. Ciepło przynosi ukojenie i wprawia w stan relaksu, a unoszący się zapach olejków eterycznych działa kojąco na wszystkie zmysły. Cały rytuał jest wyjątkową zmysłową ceremonią, podczas której ciało i dusza osiągają stan równowagi i harmonii.
Warto zadbać o swoją skórę w okresie zimowym jak i zaraz po niej. Masaż ciepłą świecą w naszych gabinetach zabiegowych to połączenie wyjątkowego relaksu i odprężenia z przyjemną odnową Twojej skóry.
Na masaże indywidualne oraz we dwoje zapraszamy już od 29 stycznia! 
`